Rada Rodziców 2019/2020

Szanowni Rodzice

W pełni zaangażowania rozpoczynamy kolejny rok szkolny 2019/2020. Niedawno odbyły się coroczne wybory do Rady Rodziców. Ubiegły rok szkolny obfitował w liczne interesujące wydarzenia i inicjatywy. Bez Waszego wkładu finansowego nie udałoby się tego osiągnąć.

Bardzo chcielibyśmy nadal wspierać wszystkie te wartościowe akcje. Dlatego prosimy o wpłaty !

Dobrowolna, sugerowana składka na poczet Rady Rodziców na rok szkolny 2019/2020  wynosi 30 zł/ucznia (lub więcej, jeżeli ktoś może i ma chęć). Pieniądze prosimy wpłacać wyłącznie skarbnikom klasowym.

Skarbnicy przekażą pieniądze na konto Rady Rodziców:

PKO BP 43 1020 5242 0000 2102 0019 4902

W tytule proszę wpisać - klasę oraz okres jakiego dotyczy wpłata (I semestr, II semestr lub rok). Wpłaty proszę dokonywać w jednej racie za cały rok czyli 30zł lub w dwóch ratach po 15zł za semestr.

Sugerowany termin wpłat :

1 semestr - do końca października 2019r.

2 semestr - do końca marca 2020r.

Radę Rodziców reprezentują cztery osoby. Oczywiście z pełnym zaangażowaniem:)

• Katarzyna Wierzbicka, przewodnicząca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  • Beata Kalinowska, wiceprzewodnicząca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  • Agnieszka Piątkowska, skarbnik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  • Monika Magdziak-Tokłowicz, sekretarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Jeżeli są jakieś sprawy, w których potrzebują Państwo wsparcia lub jeśli chcą nas wesprzeć pomysłem lub propozycją prosimy o kontakt.  Nowy adres e-mail Rady Rodziców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Rozliczenia finansowe

Sprawozdanie finansowe Rady Rodziców za rok 2018/2019