Rada Rodziców 2017/2018

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Jesteśmy nowo wybraną Radą Rodziców. Nasza działalność w dużej mierze opiera się na Waszych składkach.
Z pewnością chcielibyście wiedzieć na co je wydajemy. W 100% na dzieci, jesteśmy transparentni. Współfinansujemy wycieczki, wyrównując szanse potrzebujących dzieci. Chcemy ufundować stypendia, sportowe jak i naukowe. Część środków chcemy przeznaczyć na cele Samorządu Uczniowskiego, tak aby nasze pociechy uczyły się samodzielności poprzez gospodarowanie finansami i generowały pomysły.
Głęboko urzekł nas list Huberta, ucznia naszej szkoły, który wnioskował o dofinansowanie nagród dla zwycięzców i uczestników Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej dla klas I-III, m.in. zakupu rękawic bramkarskich za 50 złotych. Takie listy nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Takie inicjatywy chcemy wspierać!
Jeżeli chcesz wspomóc nasze działania przelej proszę 20 zł (lub więcej, jeżeli możesz) za rok szkolny 2017/2018 na nr konta:
PKO BP 43 1020 5242 0000 2102 0019 4902
Radę Rodziców reprezentuje pięć osób. Oczywiście za darmo i z pełnym zaangażowaniem :)
Jeżeli masz pomysł lub działanie, którym chcesz nas wesprzeć, pisz proszę:

Arkadiusz Łojek, przewodniczący Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Anita Juszczak, wice-przewodnicząca, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Katarzyna Wierzbicka, skarbnik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Beata Kalinowska, sekretarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
Izabela Skowrońska, "wsparcie" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.