Destination Imagination

Drużyna Destination Imagination w naszej szkole.

W naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018 powstała drużyna DI. Tworzą ją uczennice klas 5a i 5b:

• Aleksandra Ciesielska
  • Katarzyna Jędrzejczak
  • Zuzanna Misdzioł
  • Marta Rolewska
  • Antonina Smyrak
  • Alicja Zapalska
  • Aleksandra Zapalska

Drużyna spotyka się z trenerami raz w tygodniu, by zgodnie z celami programu, rozwijać swoją kreatywność, ćwiczyć umiejętność pracy zespołowej oraz twórczego rozwiązywania problemów w praktyce. Służą temu Wyzwania Na Już, które trwają zaledwie kilka minut i wymagają umiejętności rozwiązywania różnorodnych wyzwań „na tu i teraz”, oraz Wyzwanie Drużynowe - interdyscyplinarny projekt, nad którym uczennice będą pracować do marca. Samodzielnie stworzone rozwiązanie nasza drużyna DI zaprezentuje podczas XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności, która odbędzie się w dniach 11-13 marca 2018 r. (niedziela-wtorek), w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu.