mgr Elżbieta Motwicka-Wesoły

Wybierz kontakt:

Kontakt

Ilustracja kontaktu

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim o specjalności kulturalno-oświatowej. W naszej szkole pracuję już 25 lat. Stale poszerzam swoją wiedzę, ukończyłam kurs biblioterapii i prowadzę zajęcia biblioterapeutyczno-czytelnicze w pracy z dziećmi. Kocham czytać i pragnę zarazić czytaniem wszystkich, dlatego uczestniczymy we wspaniałej ogólnopolskiej akcji „Cała Polska (i cały Wrocław) czyta dzieciom".
Czytanie jest ok.!!!
Uwielbiam też podróże i wędrówki po górach. Założyłam klub turystyczny Dreptak i wędrujemy po Wrocławiu i jego okolicach.