WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY rok szkolny 2018/2019

WSZYSTKIE PRZEDMIOTY UCZNIA POWINNY BYĆ PODPISANE !

  • Plecak , pojemnik na śniadanie
  • Piórnik: 3 dobrze piszące ołówki , gumka, temperówka, nożyczki zaokrąglone, klej w sztyfcie, kredki ołówkowe,
    Teczka małego artysty: kredki świecowe ,bloki: rysunkowy biały i kolorowy, techniczny biały i kolorowy ,papier kolorowy – wycinanki ,farby plakatowe, 2 pędzelki o różnej grubości, plastelinę,
    Zeszyty: 2 zeszyty 16- kartkowe w 3 linie - najlepiej kolorowe, zeszyt w kratkę 16-kartkowy,
    Zeszyt A – 3 w miękkiej oprawie – portfolio,
  • Ryza papieru ksero;
  • Patyczki;
  • Tekturowa teczka na prace plastyczne.
  • Dzienniczek (zeszyt) w kratkę do korespondencji z rodzicami z wpisanymi na pierwszej stronie danymi: imię i nazwisko dziecka, PESEL, adres zamieszkania, adres zameldowania,  wszystkie możliwe telefony kontaktowe z zaznaczeniem do kogo,
  • Obuwie na zmianę na jasnej podeszwie
  • Strój gimnastyczny:- biała koszulka, krótkie spodenki

- dres na chłodne dni na zajęcia na dworze
- obuwie sportowe na białej gumowej podeszwie        
 - worek na strój gimnastyczny

Opłaty za obiady

W zakładce Ogłoszenia, Obiady-wpłaty, znajdą Państwo nowe zasady opłat za obiady w miesiącu czerwcu 2018 r. Bardzo prosimy o dokładne przeczytanie informacji. Dziękujemy.

Jeśli chcą Państwo zrezygnować z posiłku dla dziecka, proszę wypełnić następujący druk i dostarczyć go do sekretariatu szkoły.

W zakładce Menu znajdą Państwo aktualny jadłospis.

Supertalent 2018

W czasie festynu szkolnego 19.05.2018 odbył się Szkolny Konkurs o Puchar Dyrektora SP 61 "Supertalent 2018".

Oto wyniki:

W kategorii kl. I-III

  • 1. m.-Konstancja Skomra, kl.2a -recytacja
  • 2.m.-Dawid Dobosiewicz, kl.2b -pokaz sztuki waki karate
  • 3. m.-Antonina Faron, kl.3b- pokaz akrobatyczny

Wyróżnienia:

  • Maria Dudziuk, kl.1a –taniec współczesny
  • Iga Haraf, kl.3a- gra na keyboardzie

W kategorii kl. IV-VII

  • 1. m.– Maria Staniszewska, 5b –taniec towarzyski
  • 2. m.– Ida Kucharska, kl.7b –śpiew
  • 3. m.– Krzysztof Szczygielski, 5b –recytacja

Wyróżnienia:

  • Jagna Łaźniak, kl.4a –gra na keyboardzie
  • Julia Dudzik, kl.5a –taniec współczesny

Gratulujemy wszystkim występującym! Rozwijajcie swoje talenty!