Kiermasz Szkolny 19 maja :-)

FESTYN SZKOLNY
sobota, 19 maj 2018, 11:00-14:00

Chcielibyśmy zaprosić Was, Waszych przyjaciół i rodziny na festyn szkolny, który odbędzie się w sobotę 19 maja, w godzinach 11:00-14:00 na terenie Naszej szkoły.

Główną atrakcją będzie "wyprzedaż garażowa".

Będzie to raj dla poszukiwaczy skarbów, pchli targ pod chmurką. Kiermasz staroci, a z drugiej strony szansa dla znudzonych ubrań, zabawek, książek, bibelotów i innych szpargałów oraz duże pole do popisu dla rękodzieła i wszelakiej twórczości własnej.

Rodzice zorganizujcie proszę swoje stoiska z rzeczami na sprzedaż, w ramach swoich klas. Zorganizujcie również kiełbaski, napoje, itp. - zapisy na listy tych rzeczy są u Waszych wychowawców i powinny być przedstawione na ostatnim zebraniu klas.

Pieniądze uzyskane z wyprzedaży garażowej, ze stoisk klasowych, dzielimy:

• 70% bezpośrednio dla klas - z priorytetem na dofinansowanie wycieczek dla dzieci będących w potrzebie
  • 10% Samorząd Uczniowski
  • 10% Świetlica
  • 10% Rada Rodziców

Pieniądze zebrane na innych stanowiskach zostaną przeznaczone na wydzielenie zaplecza z sali nr 26 na cele tutoringu, pomocy pedagogiczno-psychologicznej i zajęć w małych grupach

Czy możemy liczyć na Wasze zaangażowanie w organizowaniu stanowisk wyprzedaży garażowej? Weźcie ze sobą rzeczy zalegające  szafach, garażach. Zbieramy na nasze dzieciaki ich marzenia! Czy macie jakieś pomysły lub chcecie coś zorganizować na festynie?

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.