Ostatnie zawody karate w 2017 roku

Trójka uczniów z naszej szkoły brała udział w ostatnim w 2017 roku zawodach karate - IV Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Rudna. Były one podsumowaniem ciężkiej pracy przez cały rok. Wyniki młodych karateków mogą cieszyć i pokazują dobry prognostyk na kolejny rok.

Dobrą formę potwierdziła Roxana Mormol. Była bezkonkurencyjna zarówno w kata zarówno w swojej kategorii wiekowej (2005-2004), ale także przeciwniczki musiały uznać jej wyższość w kategorii starszej (2003-2002). Także w konkurencji kumite (walki) Roxana była niepokonana. Do domu Roxana przywiozła trzy złote medale i okazałe puchary.
Zadowolona może być również Hania Kaczuk, która po dobrych walkach w kumite zajęła 3 miejsce, natomiast w kata drużynowym dziewcząt stanęła na najwyższym stopniu podium.
Udany występ zaliczył także Kacper Łomny. W najliczniejszej konkurencji zawodów – kata chłopców 2006 i młodsi – po 4 wygranych walkach eliminacyjnych niestety przegrał w finale, zajmując ostatecznie 2 miejsce. Wraz z kolegami z klubu był jednak niepokonany w konkurencji kata drużynowe chłopców.
Korzystając z okazji, Trener zawodników pragnie podziękować Szkole Podstawowej nr 61 za udostępnienie sali gimnastycznej, możliwość treningu w dobrych warunkach, za owocną współpracę w mijającym 2017 roku oraz o dalszą w kolejnych latach.