Zajęcia z kodowania w 2b

Ruszyły zajęcia z kodowania. Klasa 2b w akcji

Narodowe czytanie w naszej szkole.

Narodowe czytanie w naszej szkole odbyło się w dniach 16-17 września. Klasy 4-6 czytały polskie nowele. Nauczyciele wraz z uczniami starszych klas czytali na lekcji najważniejsze nowele i powieści. W naszej szkole nie ma już ucznia który nie znałby Katarynki Bolesława Prusa.

Drodzy rodzice - konsultacje indywidualne

W Strefie rodzica w zakładce: Zebrania i terminarze znajdą Państwo spis indywidualnych konsultacji. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Opłaty za obiady

W zakładce Ogłoszenia, Obiady-wpłaty, znajdą Państwo nowe zasady opłat za obiady w miesiącu wrześniu 2019 r. Bardzo prosimy o dokładne przeczytanie informacji. Dziękujemy.

Jeśli chcą Państwo zrezygnować z posiłku dla dziecka, proszę wypełnić następujący druk i dostarczyć go do sekretariatu szkoły.