„Poprawnie piszę, pięknie mówię”.

17 stycznia 2019 r. dwoje utalentowanych uczniów z klasy 3a i 3b: Nina Łojek oraz Tadeusz Kośmider, brało udział w II etapie Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego „Poprawnie piszę, pięknie mówię”. Konkurs odbył się w Trzebnicy. Na miejscu kciuki trzymali Tatusiowie, a w szkole koledzy i koleżanki z klasy, wspólnie z wychowawcami. Wyniki poznamy 31 stycznia. Liczymy bardzo na III, ostatni etap!

Hura Ferie! - Zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci

Znalezione obrazy dla zapytania winter cartoon

Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji. Dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych „dopalaczami”.

Z informacjami na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, można zapoznać się na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl.

Mykoplazma

Bal karnawałowy klas I-III

Uczniowie z klas I-III bawili się na kolorowym Balu karnawałowym. Tańczyły zarówno motyle, księżniczki i rycerze, pojawili się także Indianie, wilki i super bohaterowie. Wszyscy na szczęście potrafili się porozumieć i w rytm skocznej muzyki oddawali się radosnemu tańcu. Zabawa była bardzo udana. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w poczęstunek dla dzieciaczków.