Zebrania rodziców marzec

"Spotkanie z wierszem"

Wielki sukces naszych uczennic w XIX Miejskim Konkursie Recytatorskim ,, Spotkanie z wierszem”! Lena Zubrzycka z Ia oraz Ula Jodkowska z IIIa  otrzymały wyróżnienia, co oznacza że 25 kwietnia będą miały zaszczyt reprezentować naszą szkołę na miejskim finale konkursu. Gratulujemy i mocno trzymamy kciuki!

Prosimy o głos w konkursie Unicef

Przedstawiamy Wam Drakulannę, którą nasza szkoła zgłosiła do konkursu UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” na najbardziej oryginalną laleczkę. Jej autorką jest Bianka z kl.6a. Drakulanna mieszka w Rumunii. Lubi nietoperze, najbardziej nocki i karliki. Podkochuje się w Drakuli.

Na laleczkę można zagłosować od 11 marca od godz. 11.00 do 15 marca do godz.11.00. Każdy może oddać tylko 1 głos. Trzeba mieć aktywne konto na FB.

Tu link do głosowania: https://www.wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/211

Pomóżcie wygrać dzieciom z naszej szkoły koncert Majki Jeżowskiej. Oddajcie głos na naszą Drakulannę i zaproście do głosowania swoich znajomych.

Rekolekcje

Termin: 8 kwietnia (poniedziałek)
  • godzina 8:00 - klasy: 5, 6, 7, 8
  • godzina 10:00 - klasy: 1 i 2